Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Grupės šokio ir judesio terapija

Autentiško (improvizacinio) šokio ir judesio terapijos grupiniai užsiėmimai skirti žmogaus asmeniniam augimui, kai pagrindinis įrankis yra melodija. Autentiškas judėjimas – tai spontaniškas judėjimas erdvėje, panašus į terapiją, meditaciją, individo ir bendruomenės kontakto procesą, ritualą ar improvizaciją. Kiekvienas gali turėti naudos iš Autentiško judėjimo tiek pažįstant save, tiek kitus, ypač, suvokiant tai, kas vyksta santykyje su aplinka. 

Kontaktinio (improvizacinio) judesio terapijos grupiniai užsiėmimai. Kontaktinė improvizacija – tai dar vienas savo asmenybės „auginimo“ būdas, taikant tokią šokio techniką, kurioje fizinis kontaktas su kitu žmogumi padeda drauge judėti ir atrasti skirtingas kūrybines judėjimo improvizacijas. Improvizacija yra viena iš labiausiai žinomų modernaus šokio formų. Norėdami fiziškai paliesti kitą žmogų, nevaržomai, kūrybiškai, galime išleisti, išlaisvinti savo suspaustus, „uždarytus kūne“ jausmus.

Streso valdymo šokio ir judesio terapijos grupiniai užsiėmimai, taikant dėmesingo suvokimo, relaksacijos bei rytų medicinos pratimus (Tai Chi Chuan ir Chi Kung) yra skirti žmonėms, kurie yra pavargę nuo darbinių ar asmeninio gyvenimo stresų ir siekia atpalaiduoti kūną ir koncentruoti dėmesį į tai, kas jiems yra svarbu. Svarbu įgyti pradinius įgūdžius ir sudalyvauti ne mažiau, kaip 10 užsiėmimų. Vėliau galima praktikuoti savarankiškai.

Paslaugos kaina:

  • Vieno užsiėmimo (1,5 val.) kaina yra 25 Eur. vienam asmeniui.
  • 5 konsultacijų paketo (5x1,5 val.) kaina – (5x 20 Eur) 100 Eur. vienam asmeniui.
  • 10 užsiėmimų paketo (10x1,5 val.) kaina – (10x15 Eur) 150 Eur. vienam asmeniui.