Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

Linijos šokių pamokos

Linijinių šokių programa pagrinde skirta moterims ir merginoms, kurias žavi įvairių stilių šokiai ir kurios nori išmokti stilingai judėti pagal bet kurią muziką. Tad jei niekaip neapsisprendžiate, kuris stilius Jums arčiausiai širdies, išbandykite šį šokių kursą – čia Jūs pažinsite daugiausia skirtingų šokių: nuo madingiausių funky, linksmų country iki jausmingų Lotynų Amerikos šokių ar aistringojo tango. 

Čia Jūs ne tik puikiai praleisite laiką, bet ir tobulinsite laikyseną, koordinaciją, mokysitės pajusti kiekvieno šokio charakterį ir į jį įsijausti, o tai lems jausmingą ir emocingą Jūsų šokimą! 

Čia nereikia partnerio, todėl viskas priklauso tik nuo Jūsų – išmoksite valdyti savo kūną, sužinosite elegancijos ir gracijos paslapčių, pajusite, kaip judesiai darosi vis laisvesni ir grakštesni. Per pamokas mokysimės ne tik šokių žingsnelių, bet ir ugdysime ritmo pojūtį, lavinsime koordinaciją, plastiką ir išmoksime naudotis visomis sceninėmis paslaptimis, kad šokių aikštelėje į Jus kryptų visų žvilgsniai!

Be abejo, Jūsų lauks ir smagiausi vakarėliai, teminiai kasmetiniai šokių vakarai, įspūdingi festivaliai visoje Lietuvoje ir dar daug kitų linksmų šokių renginių, o šiltą atmosferą ir dėmesį kiekvienai garantuos kvalifikuoti mokytojai!

I CIKLAS:

 1. Disco
 2. Bachata
 3. Country
 4. Stroll along cha (čia-čia-čia)
 5. Cow girls Twist
 6. Salsa
 7. The Wild West
 8. Country 2 step
 9. Por ti sere (rumba)
 10. Ghost Train (sirtakis)
 11. Tango
 12. Buy me a drink (kvikstepas)

II CIKLAS:

 1. Black Coffee
 2. 1000 Years
 3. Southern Delight
 4. Tango
 5. Rama Lama Ding Dong
 6. Bounce
 7. Bosa Nova
 8. Forever Green
 9. Tequila
 10. Wave on Wave
 11. Everyday cha cha